Сюртівська територіальна громада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Паспорт Сюртівської сільської ради

Дата: 04.04.2023 14:49
Кількість переглядів: 463

 

ПАСПОРТ

Сюртівська сільська рада

(символіка громади –  герб)

  1. Адміністративний центр громади – с.Сюрте.
  2. Територія громади км. кв. – 14454 км.кв.
  3. Контактна інформація (поштова адреса виконавчого комітету, контактн телефони, e-mail, веб-сайт, сторінки в соціальних мережах):                                      Е-mail: [email protected]                                                                                                 Сайт: https://gromada.info

Телефон: +38 067 89 57 801

  1. Найменування населених пунктів, що входять до громад (чисельність населення у відповідному населеному пункті):

Чисельність дворогосподарств громади 2589 од.

Чисельність населення громади 9063 осіб, у тому числі:

Село Сюрте, 2032 осіб

Село Тийглаш, 580 осіб

Село Ратівці, 1664 осіб

Село Паладь-Комаріваці, 783 осіб

Село Малі Селменці, 182 осіб

Село Галоч, 664 осіб

Село Палло, 319 осіб

Село Батфа, 189 осіб

Село Великі Геївці, 1047 осіб

Село Малі Геївці, 716 осіб

Село Руські Геївці, 113 осіб

Село Часлівці, 774 осіб

 

  1. Система управління громадою –

5.1.Депутатський корпус:

 

№ з/п

ПІБ

Партія

1

2

3

5.1.1

Богаті Елеонора Елемирівнав

КМКС

5.1.2

Білак Михайло Михайлович

самовисування

5.1.3

Браун Єва Ласловна

КМКС

5.1.4

Вараді Тамаш Васильович

КМКС

5.1.5

Гіреш Іштван Жігмондович

самовисування

5.1.6

Головець Марія Дмитрівна

самовисування

5.1.7

Дюрке Роберт Балінтович

КМКС

5.1.8

Жганич Юрій Васильович

«За майбутнє»

5.1.9

Іллар Ленард Амброзійович

КМКС

5.1.10

Керекеш Артур Тіборович

самовисування

5.1.11

Ковач Штефанія  Тиборівна

«Слуга народу»

5.1.12

Микулець Микола Миколайович

«Слуга народу»

5.1.13

Молнар Єва Андріївна

«За майбутнє»

5.1.14

Молнар Іштван Іштванович

КМКС

5.1.15

Мондок Тінде Матяшівна

КМКС

5.1.16

Надь Норберт Іванович

КМКС

5.1.17

Палфі-Ковач Еріка Йосифівна

КМКС

5.1.18

Пасторніцкій Ласло Стефанович

КМКС

5.1.19

Сані Марія Юріївна

«За майбутнє»

5.1.20

Тирпак Йосип Йосипович

самовисування

5.1.21

Товт Моніка Іванівна

КМКС

5.1.22

Шагов Оліз Золтанівна

КМКС

 

5.2. Постійні комісії ради:

 

№ з/п

ПІБ керівника комісії

Посада

1

2

3

Назва комісії: комісія з питань фінансів, бюджету, планування  соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

5.2.1

Дюрке Роберт Балінтович

 

Назва комісії: Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони памяток, історичного середовища та благоустрою

5.2.2

Микулець Микола Миколайович

 

Назва комісії: Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

 

Браун Єва Ласловна

 

Назва комісії: Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

5.2.3

Ковач Штефанія Тиборівна

 

Назва комісії: Постійна комісія  з питань прав людини законності, депутатської діяльності, етики та правопорядку, регламенту

5.2.4

Жганич Юрій Васильович

 

 

5.3. Інформація про виконавчі органи ради:

Старости старостинських округів громад:

 

№ з/п

Назва округу

ПІБ старости

Контакти

1

2

3

4

5.3.1

Великогеєвецький старостинський округ № 1 ( с. Великі Геївці, с. Малі Геївці, с. Руські Геївці)

Габор Маріанна Бернатівна

+38 095 46 13 518

5.3.2

Ратівецький

старостинський округ № 2 (с. Ратівці)

Опаленик Олександр Васильович

+38 050 62 73 732

5.3.3

Паладь-Комарівецький старостинський округ № 3 (с. Паладь – Комарівці, с. Малі Селменці)

Надь Бернадет Йосифівна

+38 068 24 09 421

5.3.4

              Галоцький          старостингський округ №4  (с. Галоч, с. Палло, с. Батфа)  

Молнар Шандор Іштванович

+38 099 37 65 183

5.3.5

Часлівецький старостинський округ № 5 (с. Часлівці)

Манзич Іда Йосипівна

+38 050 22 74 844

 

5.4. Склад виконавчого комітету ради:

 

№ з/п

ПІБ

Посада

1

2

3

5.4.1

Пушкар Арпад Іванович

голова

5.4.2

Сюч Палма Федорівна

Перший заступник сільської голови

5.4.3

Грищенко Валерій Степанович

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5.4.4

Янкович Людмила Іванівна

Керуючий справами(секретар) виконавчого комітету

5.4.5

Надь Бернадет Йосифівна

Староста Паладь-Комарівецького старостинського округу

5.4.6

Опаленик Олексасндр Васильович

Староста Ратівецького старостинського округу

5.4.7

Молнар Шандор Іштванович

Староста Галоцького старостинського округу

5.4.8

Габор Маріанна Бернатівна

Староста Великогеєвецького старостинського округу

5.4.9

Манзич Іда Йосипівна

Староста Часлівецького старостинського округу

5.4.10

Неметі Ольга Іванівна

Діловод Галоцького старостинського округу

5.4.11

Сакач Іболя Емерихівна

В.о.директора Паладь-Комарівецької гімназії

5.4.12

Югас Еріка Олександрівна

Директор Ратівецької гімназії

5.4.13

Браун Ласло Ласлович

Викладач інституту ім.Ракоці

5.4.14

Юско Олексасндр Олександрович

                            ---

5.4.15

Фізер Ілля Васильович

                            ---

5.4.16

Сікора Олексасндр Золтанович

ПП»Укрелектробуд»електромонтер

5.4.17

Парада Іван Іванович

Начальник відділу  охорони здоров’я

5.4.18

Леврінц Барта Габріелла Отілловна

Начальник фінансового відділу

5.4.19

Куруц Василина Федорівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер

5.4.20

Ларь Василь Михайлович

Начальник відділу земельних ресурсів,_рхітектури та житлово-комунального господарства

5.4.21

Пекар Тюнде Яношівна

Начальник відділу освіти,молоді та спорту

5.4.22

Рояк Марія Берталанівна

Начальник відділу культури та туризму

5.4.23

Кіш Віолетта Степанівна

Начальник служби у справах дітей

5.4.24

Такач Денді Степанівна

Начальник відділу соціального захисту населення

5.4.25

Ганзел Денис Владиславович

Начальник відділу містобудування архітектури та капітального будівництва

 

5.5. Штатний розпис сільської ради:

 

п/п

Назва структурного підрозділу та посад

К-cть

штатних одиниць

І. Керівництво ради та виконавчого комітету

1

Сільський  голова

1

2

Перший заступник голови

1

3

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

1

4

Секретар сільської ради

1

5

Керуючий справами (секретар виконавчого комітету)

1

6

Староста

5

 

Всього:

10

 ІІ. Апарат виконавчого комітету Сюртівської сільської ради

Юридичний відділ

1

Начальник відділу

1

2

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

1

3

Головний cпеціаліст

1

 

Всього:

3

Відділ  бухгалтерського обліку та звітності

1

Начальник відділу-головний бухгалтер

1

2

Головний спеціаліст

5

 

Всього:

6

Відділ земельних ресурсів

1

Начальник відділу

1

2

Головний cпеціаліст

4

 

Всього:

5

Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва

1

Начальник відділу

1

2

Головний cпеціаліст

1

 

Всього:

2

Відділ освіти, молоді та спорту

1

Начальник відділу

1

2

Головний cпеціаліст

2

3

Інспектор

1

 

Всього:

4

Відділ культури та туризму

1

Начальник відділу

1

2

Головний cпеціаліст

2

 

Всього:

3

Відділ охорони здоров'я

1

Начальник відділу

1

2

Головний cпеціаліст

1

 

Всього:

2

Відділ соціального захисту населення

1

Начальник відділу

1

2

Головний спеціаліст

1

3

Фахівець із соціальної роботи

1

4

Соціальний робітник

6

 

Всього:

9

Відділ загально-організаційної роботи та господарського забезпечення

1

Начальник відділу

1

2

Діловод старостинського округу

6

3

Оператор комп'ютерного набору

1

4

Архіваріус

1

5

Водій автотранспортного засобу

5

6

Прибиральник службових приміщень

5

7

Робітник з благоустрою

4

 

Всього:

23

Відділ цивільного захисту населення

1

Начальник відділу

1

2

Пожежний-рятувальник

4

3

Завідувач військово-облікового бюро

3

 

Всього:

8

ІІІ. Виконавчі органи  Сюртівської сільської ради

Служба у справах дітей

1

Начальник служби

1

2

Головний cпеціаліст

1

 

Всього:

2

 

Всього:

77

 

  1. Інформаційна довідка по громаді:
    1. Соціально економічні показники розвитку громади:
 

 

Найменування показника

Значення показника

6.1.1.

Чисельність населення громади станом на 1 січня 2023 року, (осіб), у тому числі:

9063 осіб

 

Чисельність населення з 18-60 років

5228

 

у тому числі дітей:

2162

 

дошкільного віку                                                     

409

 

шкільного віку                                                         

1294

 

до 18 років

2162

6.1.2.

Чисельність учнів, що здобувають освіту в закладах загальної середньої освіти Сюртівської сільської ради                        

789

6.1.3

Чисельність жінок

4539

6.1.4

Чисельність чоловіків

4524

6.1.5

Чисельність пенсіонерів

1673

6.1.6

Кількість народжених за 2022 рік

53

6.1.7

Кількість померлих за 2022 рік

132

6.2

Кількість населених пунктів, що входять до складу спроможної територіальної громади

12

 

7.

 

Надходження доходів:

 

7.1

планові надходження місцевого бюджету на 2023 рік:

у т.ч. офіційні трансферти:

79 607 100,00

34 725 800,00

7.2

фактичні надходження за 2022 рік:

у т.ч. офіційні трансферти:

74 135 852,60

28 402 376,00

7.3

фактичні надходження за 2021 рік:

у т.ч. офіційні трансферти:

76 909 402,18

33 224 342,80

 

8.

 

Затверджені органами місцевого самоврядування ставки податків і зборів на 2023 рік:

 

8.1

Рішенням 5 сесії 8-го скл. (ІІІ засід.) №375-05/2022 від 09.06.2022.

(зі змінами: рішення 7 сесії 8-го скл. (ІІ засід.) №418-07/2022 від 04.11.2022.)

 

9.

 

Площа території територіальної громади, (тис. кв. км)

 

14454

10.

Кількість закладів, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування

 

 

у тому числі:

 

10.1

Закладів дошкільної освіти

4

10.2

Початкових шкіл

2

10.3

Гімназій

3

10.4

Ліцеїв

2

10.5

Закладів позашкільної освіти:

 

10.5.1

школа мистецтв

1

10.6

Закладів культури:

 

10.6.1

Публічна бібліотека у тому числі:

1

 

філіалів

5

10.6.2

Сільський клуб

2

10.6.3

Будинок культури

3

10.7

Закладів фізичної культури і спорту                               

-

10.9

Фельдшерсько-акушерських пунктів                             

1

10.10

Амбулаторій, А З ПС.М.

5

10.11

Лікарень

-

10.12

Стоматологічний кабінет

2

10.13

Медичний пункт житлового базування

1

10.14

Станцій швидкої допомоги                         

1

11. Установи соціальної сфери (освіта, медицина, культура, спорт, соціальний захист тощо)

11.1

Паладь – Комарівецький ЗДО «Казковий замок»

с.Паладь-Комарівці вул.Перемоги, 13

Пеняк Е.Б.

11.2

Паладь – Комарівецька гімназщія

с.Паладь-Комарівці вул.Перемоги, 13

Сакач І.Е.

11.3

Часлівецька початкова школа

с.Часлівці вул.Сентмігалі, 33/А

Дремлюга А.С.

11.4

Галоцька початкова школа

с.Галоч 

          буд.130/А

Санісло Е.З.

11.5

Сюртівський ліцей

с.Сюрте

вул.Ракоці, 150

Жоффчак К.В

11.6

Тийглашський ЗДО «Чарівний сад»

с.Тийглаш вул.Сечені, 8

Горбач Т.Л.

11.7

Велико – геєвецький ЗДО «Казковий палац»

с.Великі Геївці вул.Головна, 91

Ветровський М.Т.

11.8

Малогеєвецький ліцей ім.. Ф.Егрі

с.Малі Геївці вул.Ф.Егрі, 38

Богаті Е.Е.

11.9

Великогеєвецька гімназія

с.Великі Геївці вул.Гагаріна, 21

Дюрке Р.Б.

11.10

Греко-католицький ДНЗ

с.Ратівці

 вул.Я.Арань, 65

 

11.11

Ратівецька гімназія

с.Ратівці

 вул.Я.Арань, 81

Югас Е.О.

11.12

Ратівецький ДНЗ «Сонечко»

с.Ратівці

 вул.Кошута, 1

Мормуль А.З.

11.13

Сільський клуб

с.Ратівці

 вул.Я.Арань, 2

Гаврик Н.В.

11.14

Будинок культури

с.Тийглаш

вул.Сент Іштвана,119

Игнац М.З.

11.15

Будинок культури

с.Часлівці вул.Сентмігалі, 74б

Кірик З.Е.

11.16

Будинок культури

с.Паладь-Комарівці    вул.Кошута, 24б

Іллар В.А.

11.17

Будинок культури

с.Батфа

Ференц Н.С.

11.18

Публічна бібліотека

с.Тийглаш

вул.Сент Іштвана,119

Тороні Є.Д.

11.19

Публічна-бібліотека(філіал)

с.Ратівці

 вул.Я.Арань, 2

Гаврик Г.С.

11.20

Публічна-бібліотека(філіал)

с.Часлівці вул.Сентмігалі, 74б

Пеняк В.Б.

11.21

Публічна-бібліотека(філіал)

с.Паладь-Комарівці    вул.Кошута, 24б

Мункачі Л.З.

11.22

АЗПСМ с.Ратівці

с.Ратівці

вул.І.Добо, 20

Якіменко Н.В.

11.23

АЗПСМ с.Сюрте

с.Сюрте вул.Ш.Петефі

Ковач М.О.

11.24

   АЗПСМ с.Часлівці

с.Часлівці вул.Сентмігалі,33а

Ляшенко О.В.

11.25

АЗПСМ с.Батфа

с.Батфа, 15а

Белканія В.Т.

11.26

Фельдшерсько-акушерський пункт

с.Великі Геївці вул.Головна,89

Білакович О.О.

11.27

Фельдшерсько-акушерський пункт

с.Малі Геївці, вул.Ф.Егрі,12.

Орос Тібор Тіборович

11.28

Фельдшерсько-акушерський пункт

с.Галоч, 100

Веселовська Г.М.

 

12. Релігійні організації

12.1

Римо-католицька церква

с.Ратівці

 вул.Ракоці, 39

 

12.2

Реформатська церква

с.Ратівці

 вул.Ракоці, 79

 

12.3

Греко-католицька церква

с.Ратівці вул.Я.Арань, 70

 

12.4

Римо-католицька церква

Малі Селменці 

 67/а

 

12.5

Реформатська церква

с.Паладь-Комарівці    вул.Кошута, 58

 

12.6

Греко-католицька церква

с.Паладь-Комарівці    вул.Кошута, 40/а

 

12.7

Римо-католицька церква

с.Часлівці вул.Сентмігалі 33б

 

12.8

Православна церква

с.Ратівці

вул.І.Добо, 22

 

12.9

Римо-католицька церква

с.Галоч, вул..Йожефа Бакайси 34

 

12.10

Реформатська церква

  с.Галоч, вул.. Йожефа Бакайси 1

 

12.11

Реформатська церква

с.Батфа, вул.. Палоці – Горват 7

 

12.12

Греко-католицька церква

с.Палло, вул.. Іштвана Добо 2

 

12.13

Реформатська церква

с.Палло, вул.. Іштвана Добо 101

 

12.14

Римо-католицька церква

с.Тийглаш

вул.Сент Іштвана, 89

 

12.15

Православна церква

с.Тийглаш

вул.Фізкультурна, 7

 

12.16

Римо-католицька церква

          с.Сюрте       вул.Ш.Петефі,80

 

12.17

Реформатська церква

с.Сюрте вул.Ракоці, 102

 

12.18

Реформатська церква

с. Великі Геївці, вул.. Головна 106

 

12.19

Римо – католицька церква

с. Великі Геївці, вул. головна 93

 

12.20

Реформатська церква

с. Малі Геївці, вул.. Е.Ференц, 35

 

12.21

Греко – католицька церква

с. Малі Геївці, вул.. Е.Ференц, 44/а

 

12.22

Православна церква

с. Р. Геївці, вул. Борканюка 25/а

 

13

Служби реагування на надзвичайні ситуації та події

с. Малі Геївці, вул.. Ш. Петефі 21

 

 

14.

 

Наявність центру надання адміністративних послуг            

-

14.1

Кількіть затверджених адміністративних послуг (ЦНАП)

-

14.2

Кількість скарг за ненадані послуги (ЦНАП)

-

15.

Ресурси громади:

 

15.1

туристичні магніти

-

15.2

природні (рекреаційні) ресурси

-

15.3

корисні копалини

глина, пісок

15.4

водні ресурси

річка Латориця

16.

Кількість АЗС

4

17.

Наявність стратегії територіальної громади (Програми соціально-економічного розвитку) (посилання)

-

 

18. Кількість підприємств, одиниць:

№ з/п

Назва підпри ємства

Адреса

ПІБ  керівника

1

2

3

4

18.1

Промислові підприємства та фізичні особи підприємства з промисловою діяльністю

 

 

18.1.1

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЄВРОІМЕКС»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ФЕДИНЦЯ, будинок 11А

Лизанець Світлана Олександрівна

18.1.2

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТИ-2003»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ НІКІТІНА, будинок 26

Лялік Сергій Зеновійович

18.1.3

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-СВ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ РОТМАНА, будинок 4

Бреньо Яна Іванівна

18.1.4

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-СВ 1»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ РОТМАНА, будинок 4

Бреньо Яна Іванівна

18.1.5

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БУДАВТОДОР»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Баранинці, ВУЛИЦЯ ОБ'ЇЗНА, будинок 11"А"

Курах Василь Федорович

18.1.6

СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 39

Турчак Наталія Станіславівна

18.1.7

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»

місто Київ, ВУЛИЦЯ ЄЖИ ҐЕДРОЙЦЯ, будинок 5

Камишін Олександр Миколайович

18.1.8

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ДАСТОР-УЖГОРОД»

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 89

Воронич Надія Іванівна

18.1.9

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕХНОАГРОКОЛОС»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Тарнівці, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 157 "Б"

Заргарян Арутюн

18.1.10

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОПТІМАКС +»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, ВУЛИЦЯ РАКОЦІ, будинок 2

Яким Володимир Володимирович

18.1.11

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57

Білак Олександр Олександрович

18.1.12

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ДАРЛІС»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Ратівці, вул.Добо І., будинок 31

Посипанко Анатолій Йосипович

18.1.13

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРТРАНСГАЗ»

місто Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1

Малютін Роман Юрійович

18.1.14

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «СТОЛІЧНЕ»

місто Київ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, будинок 25

Савкіна Тетяна Леонідівна

18.1.15

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАРКАН»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ МУКАЧІВСЬКА, будинок 44

Станко Андрій Павлович

18.1.16

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПЛЮС»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ФЕДИНЦЯ, будинок 11 А

Ганзел Андрій Владиславович

18.1.17

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МГ-ІНВЕСТ»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ПЛОЩА Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 19, квартира 6

Гаетано Сільвестрі

18.1.18

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МІОР»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ДОСТОЄВСЬКОГО, будинок 20, квартира 57

Орлик Михайло Степанович

18.1.19

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПІЛОТЕК»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ МИНАЙСЬКА, будинок 25, квартира 29

Печер Юлія Іванівна

18.1.20

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ЛЕЙЕР УКРАЇНА»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, ВУЛИЦЯ Ф.РАКОЦІ, будинок 196 А

Фодор Алла Петрівна

18.1.21

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ВІТАЛ - ПЛЮС»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, ВУЛИЦЯ РАКОЦІ, будинок 1

Дорошенко Євген Олександрович

18.1.22

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «НОБІЛЕКС ВІКОННІ СИСТЕМИ»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ, будинок 76/74, офіс 3

Липа Віталій Васильович

18.1.23

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СІ-ЕН-ДЖІ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Вовкове, ВУЛИЦЯ ТАЙНЯ, 5 КМ

Опаленко Ігор Михайлович

18.1.24

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВФ УКРАЇНА»

місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 15

Устинова Ольга Володимирівна

18.1.25

Бігунець Наталія Іванівна

м. Ужгорол, вул.. Перемог, 21/2

 

18.1.26

Драга Іван Васильович

м. Ужгорол, вул.. Перемог, 150

 

18.1.27

Ватуня Валерій Миколайович

м. Ужгорол, вул.. Жемайте, 5а/24

 

18.1.28

Ламбрух Сергій Георгійович

м. Ужгорол, вул.. Чорновола, 35/28

 

18.1.29

Юско Жолт Іванович

Ужгородський р-н., с. Сюрте, вул.. Коротка, 10

 

18.1.30

Стойка Галина Ярославівна

м. Ужгорол, вул.. Возз’єднання, 53

 

18.1.31

Заргарян Арутюн

Ужгородський р-н., с.Тарнівці, вул.Горького 157"5"

 

18.1.32

Герасименко Юрій Вікторович

Волинська обл., м. Луцьк, пр.Соборності,16/41

 

18.1.33

Півень Віра Василівна

м. Ужгорол, вул.. Осипенка, 16/12

 

18.2

Агропромислові

 

 

18.2.1

ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГО­СПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛАСТОЧКА»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Батфа, будинок 69

Лакатош Наталія Вікторівна

18.2.2

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «КОЛОС МЗ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Тийглаш, ВУЛИЦЯ СІРЕНЬ, будинок 5

Кертес Золтан Золтанович

18.2.3

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АГРО-СВОБОДА»

Закарпатська обл., Берегівський р-н, село Свобода, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 112

Хеешен Клаус Юрген

18.2.4

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ФЕМІЛІ ГРУП»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Тийглаш, ВУЛИЦЯ НІЛАШ, будинок 4

Петруня Олег Анатолійович

18.2.5

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ЮВЕЛІР»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Тарнівці, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 157 Б

Заргарян Арутюн

18.2.6

СІЛЬСЬКОГО­СПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АГРО-ЛУЧКИ»

Закарпатська обл., Мукачівський р-н, село Великі Лучки, ВУЛИЦЯ МУКАЧІВСЬКА, будинок 273-Б

Добрянський Михайло Васильович

18.2.7

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ГЕРМАТ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Галоч, будинок 53

Молнар Іштван Іштванович

18.2.8

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ДАЦИТ-М»

Закарпатська обл., місто Ужгород, ВУЛИЦЯ СОБРАНЕЦЬКА, будинок 169 А

Росада Юрій Іванович

18.2.9

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АГРОПРОМ-ЗАКАРПАТТЯ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Тарнівці, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 21

Семен Михайло Михайлович

18.2.10

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «КОЛОСІЯ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Концово, ВУЛИЦЯ МИРУ , будинок 167

Фуглевич Наталія Михайлівна

18.2.11

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО АГРОФІРМА "ЕЛІТА" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПО­ДАРСЬКОЇ ДОСЛІДНОЇ СТАНЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ"

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Ратівці, ВУЛИЦЯ РАКОЦІ, будинок 43

Загарович Золтан Золтанович

18.2.12

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АГРОСТАР»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Великі Геївці, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 2-Б

Стеблак Василь Васильович

18.2.13

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «МАТРОСОВА ДОЛИНА»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Галоч, будинок 69Б

Касинець Андрій Васильович

18.2.14

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МЕДАС УКРАЇНА»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 11Б

Степанянц Наталя Іванівна

18.2.15

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «АЛІТЕМ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, ВУЛИЦЯ КВІТКОВА, будинок 9/1В

Дьордяй Сергій Юрійович

18.2.16

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ВІОЛА ПЛЮС»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Кінчеш, ВУЛИЦЯ ВЕСНИ, будинок 26

Лукіта Віталій Федорович

18.2.17

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «СВЯТА АННА»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Малі Геївці, ХУТІР РЕМЕТА, ВУЛИЦЯ ЛАТОРИЦЬКА, будинок 1

Василенко Олег Анатолійович

18.3.

Товариства та фізичні особи підприємства з торгівельною діяльністю

 

 

18.3.1

Шваб Світлана Іванівна

м.Ужгрод, пров.Залізнична 12

 

18.3.2

Рослік В'ячеслав Володимирович

м.Ужгород, вул. Фединця 62"а"/1

 

18.3.3

ПІДПРИЄМСТВО СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ «КООПЕРАТОР»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, ВУЛИЦЯ ШАНДОРА ПЕТЕФІ, будинок 1

Штилиха Іван Іванович

18.3.4

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «КЛАСІК-ФОРМ»

місто Київ, вул.Глибочицька, будинок 17

Кожарський Дмитро Васильович

18.3.5

СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО «ВІТА»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Тийглаш, ВУЛИЦЯ С. ІШТВАНА, будинок 50

Сюч Іштван Олександрович

18.3.6

Жолтані Руслана Вікторівна

м. Ужгород, вул.. Челюскінців, 10/7

 

18.3.7

Кіраль Адальберт Бейлович

с. Сюрте, вул.. Ракоці, 136 б

 

18.3.8

Вароді Раймонд Вікторович

с. Сюрте, вул.. Коротка, 26

 

18.3.9

Варга Беата Олександрівна

с. Сюрте, вул.. Ш. Петефі, 66

 

18.3.10

Крефцун Галина Георгіївна

с. Сюрте, вул.. Ракоці, 135

 

18.3.11

Боднар Золтан Золтанович

с. Сюрте, вул.. Ракоці, 97

 

18.3.12

Боднар Емеше Золтанівна

с. Сюрте, вул.. Ракоці, 97

 

18.3.13

Вараді Тамаш Васильович

с. Сюрте, вул.. Ракоці, 146

 

18.3.14

МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ГАРТ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, село Сюрте, вул.Ракоці, будинок 185

Кравченко Олександр Анатолійович

18.3.15

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКPНAФТА»

місто Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5

Корецький Сергій Федорович

18.3.16

Головець Марія Дмитрівна

с. Тийглаш, вул.. Сент Іштвана,

 

18.3.17

ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ВЕДМІДЬ»

Закарпатська обл., Ужгородський р-н, сільрада Тийгласька, УРОЧИЩЕ "ЦЕГЛІВСЬКИЙ ЛІС", Б/Н

Русин Василь Васильович

18.3.18

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СК ПЕТРОЛІУМ»

Одеська обл., місто Одеса, вул.Варненська, будинок 4-Б

Шилінговська Надія Вікторівна

18.3.19

Яворський Аліна Юріївна

с.Ратівці, вул.. Шнвченка, 52

 

18.3.20

Товтін Аллі Іванівні

с. Часлівці, вул. Берчені, буд. 9

 

18.3.21

Яцків Іван Іванович

с. Малі Геївці, вул.. Ф. Егрі, 85

 

18.3.22

Вагнер Кристина Тиборівна

с. Тисаагтелек, вул.. 1-Травня, 4

 

18.3.23

Пильник Ігор Вікторович

с. Руські Геївці, вул. Борканюка, 33

 

18.3.24

Сані Стефан Вікторович

с.Паладь-Комарівці, вул.. Перемоги, 16

 

18.3.25

Криворутченко Артем Володимирович

Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. 8-Березня, 40

 

18.3.26

Брігінець Віктор Федорович

с. Малі Селменці, 50

 

18.3.27

Райко Адальберт Адальбертович

с. Малі Селменці, 61

 

18.3.28

Куцик Степану Олександр

с. Шишлівці, вул. Добов Іштвана, 43

 

18.3.29

Марошан Федір Федорович

с. Батфа, вул. Головна, 25

 

18.4

Аптечні заклади:

 

 

18.4.1

ФОП Катона Аніта Йосипівна

с. Великі Геївці,  вул.. Головна 89

 

18.4.2

ФОП Пеняк Лариса Василівна

с. Сюрте, вул. Ш.Петефі 49

 

18.5

поштового зв’язку, кур’єрські служби, банківські установи

 

 

18.5.1

УкрПошта

с.Ратівці

 вул.Ракоці, 43

 

18.6.2

УкрПошта

с.Сюрте

вул.Ракоці, 133

 

18.6

побутового обслуговування (у т.ч. перукарні та салони краси)

______

______

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь