Будинок культури с. Часлівці

Будинок культури в центрі села Часлівці був побудований в 1968 році, який функціонує да надає культурні послуги як  населенню так і гостям населеного пункту. За роки існування закладу неодноразово проводились ремонтні роботи завдяки яким на сьогодні Будинок культури має сучасний вигляд та створені комфортні умови, що дозволяє проводити різноманітні культурно-мистецькі заходи на високому рівні.

Будинку культури є своєрідним центром для спілкування дітей та дорослих, які окрім репетицій та зайнять в гуртках мають змогу обговорити  нагальні проблеми і здобутки громади. Діяльність закладу спрямована на  розвиток, творче зростання молоді та дітей, учасників  колективів та гуртків. Життя в будинку культури багате на різноманітні масові заходи: новорічні святкові заходи (до Дня святого Миколая, Різдвяний «Бетлегем» тощо) святкування Дня матері та Дня захисту дітей, концерти присвячені основним державним святам, виставка писано-крашанок та багато інших, але головною подією щороку є вже традиційний міжнародний історичний фестиваль на честь Добо Іштвана, легендарного захисника Егерської фортеці.

В будинку культури працюють такі колективи та гуртки:

1. Дитячий хор «Піллінго»
  2. Дитячій танцювальний колектив «Піллінго»
  3. Вокальний колектив «Майбутнє покоління»
  4. Дитячій колектив народного танцю «Майбутнє покоління»
  5. Гурток художнього читання
  6. Гурток «Умілі ручки»
  7. Жіночій хор «Часловці Чічерго Чайок», який відомий далеко за межами нашого краю та є бажаним гостем, учасником популярних в Карпатському басейні міжнародних фольклорних фестивалів.

Також в будинку культури працює бібліотека-філія з міні-музеєм, яка дуже популярна серед населення та майстерня сонячних колекторів.