Будинок культури с.Паладь-Комарівці
Культура – одне з найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов'язане з діяльністю людини. Кожен час ставить перед культурою свої завдання. Однак на будь якому етапі розвитку потрібно робити все для збереження та популяризацію народних традицій, звичаїв, обрядів, розвитку творчості дітей, молоді та втілювати щось нове.
Для того щоб культпрацівник могла робити у своїй роботі повинні бути певні умови, і так в 2016 році депутати районної ради прийняли виділити кошти для ремонту будинку культури. Велика подяка їм, а також Голові сільської ради за сумлінну працю. Депутати Районної Ради і в 2018 році дальше підтримували нас і виділили кошти для придбання матеріалів для облаштування вбиральні, меблів ,господарських товарів і сценічних костюмів.
Щодня двері Будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять сюди не тільки для того щоб виступати на сцені, але й для того щоб поспілкуватися в колі друзів, розповісти про свої досягнення та поділитися своїми переживаннями. Залюбки приходять на репетиції і діти, які є учасниками клубних заходів. А наша головна мета, щоб діти розвивалися, творчо зростали, мали опору і гарних друзів.
У будинку культури працюють десять клубних формувань: Вокальний ансабль „Незабутки”, дві хореографічні колективи „Малі Цвіркуни” дитячий, „Радуга” (підлітковий),дитячий драматичний колектив”Сонечко” та дорослий ”Незабутки”, гурток художнього читанняІ сольного співу. Працюють три любительські обєднання:”Тенісист”, „Господарочка”, „Рукоділля”. Єще гурток соц меншин для ромів який має назву „Світанок”. У цих клубних формувань 109 учасників. Літом два рази на тиждень проводиться „Зумба-фітнес”.
Ці групи приймають участь у фестивалях як на теренах Закарпаття так і за кордоном, здобувши визнання та відповідні нагороди. Репертуар гуртків досить різноманітний та постійно поповнюється.
З метою збереження народного фольклору, народної пісні, музики, танців, та передачі молодому поколінню традицій народу,директор будинку культури Вікторією Андріївною проводиться велика робота щодо збирання та використання культурної спадщини села. Від старожилів записано багато пісень, ігор, які використовують на вечорницях, в обрядових театралізованих дійствах.
Будинок культури активно співпрацює з Товариством збереження угорських народних традицій, з демократичною спілкою угорців України, з товариством угорської культури Закарпаття, із місцевим загально-освітньою школою та дитячим дошкільним закладом,з релігійними громадами трьох конфесій римо-католицькою, греко католицькою і реформатською.
У 2018 році Будинок культури в районний огляд-конкурс зайняля перше місце, а в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості зайняли друге місце.
Велика творча родина неодмінно внесе у похмуру буденність кожного яскравість і розмаїття та допоможе відкрити свої таланти широкому загалу шанувальників.