Часлівецька школа мистецтв

Комунальний заклад «Часлівецька школа мистецтв» Сюртівської сільської ради

Код ЄДРПОУ - 44589417

Адреса: Україна, 89435, Закарпатська область, Ужгородський район, село Часлівці, вулиця Сентмігалі, будинок 74

КЗ «Часлівецька школа мистецтв»   -  комунальний заклад позашкільної освіти у сфері культури початкової мистецької освіти, що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

Основна мета діяльності школи –гармонійне естетичне виховання дітей, творчий розвиток особистості, розвиток художніх навичок та прищеплення їм традицій української культури.

Комунальний заклад «Часлівецька школа мистецтв» Сюртівської сільської ради була відкрита 01 грудня 2022 року із загальним контингентом – 18  учнів та викладацьким складом з 4 викладачів на чолі з в.о. директора -  Головня Оксаною Дьердівною.

З вересня 2023 року директором закладу є – Югас Сабіна Золтанівна.

На сьогодні контингент учнів становить близько 70 дітей, яких  по різним відділам навчають азам образотворчого мистецтва, співу, хореографії, грі на музичних інструментах та музично – теоретичних дисциплін.

Відділи та викладачі школи:

• фортепіанний відділ -  Ванца Е.А., Золотіліна Е.Ю.
  • народний відділ: клас гітари – Бородкін В.М., Король Л.Я.

клас акордеону – Югас С.З.

• відділ музично-теоретичних дисциплін та сольного/хорового співу:

Дзямко Е.І., Головня О.Д.

• хореографічне мистецтво – Кекерчень І.С.
  • образотворче мистецтво – Дрогобецька Т.С.

Викладачі школи використовують інноваційні методи навчання і виховання та відкриті для нових проектів і нових творчих пошуків.

У закладі діє шестиденний робочий тиждень. Навчання та виховання дітей різного віку здійснюється у позаурочний  та позанавчальний час, в залежності від затверджених розкладів занять.

Після закінчення терміну навчання діти отримують Свідоцтва про закінчення школи, які надають можливість вступати до вищих навчальних закладів мистецького спрямування.