Вітаємо Вас на сайті!

Дата: 09.03.2021 13:00

Фото без описуСюртівська сільська територіальна громада вітає мешканців та гостей громади із відкриттям нового офіційного сайту та висловлює подяку приватному підприємству "Метастудія" та проекту "Влада.онлайн" за співпрацю у сфері розробки сайту та розміщення його на сторінках мережі Інтернет. На нашому веб-сайті Ви завжди можете ознайомитися зі свіжими новинами про життя громади, про актуальні проблеми та досягнення її мешканців. Також тут можна отримати інформацію про роботу сільської ради, ознайомитися з рішеннями депутатського корпусу та виконавчого комітету. Наш сайт – сучасний і має зворотній зв'язок. Тут Ви зможете оформити електронне звернення або електронну петицію до посадовців та з метою вивчення Вашої думки, прийняти участь в електронному опитуванні з будь-яких нагальних питань, що потребують громадського обговорення. З різними питаннями, скаргами та пропозиціями можна звертатися безпосередньо до мене – сільського голови голови або інших посадових осіб.  Сподіваюємося, що наш веб-сайт стане Вам у пригоді та зацікавить відкритістю, оперативністю та актуальністю інформації!