Дата: 09.12.2021 18:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Формування культурно-гігієнічних навичок дуже важливе для збереження та зміцнення здоров'я дитини. Тому педагоги закладу постійно  приділяють належну увагу цьому питанню, проводять з дошкільнятами заняття, бесіди, дидактичні ігри, формуючи у вихованців відповідні навички.

Ось і вихователь Пеняк В. провела нещодавно заняття, на якому малята дізналися, як важливо  мити руки, бо руками вони тримають різні предмети: олівці, ручки, книжки, зошити, м'ячі, іграшки; гладять тварин (кішок, собак); торкаються різних предметів (ручок, ланцюгів, гачків) у туалетних кімнатах тощо. Вихователь розповіла дітям, що бруд, який знаходиться на різних предметах, залишається на пальцях. Якщо брати немитими руками продукти харчування, то бруд потрапляє спочатку до рота, а потім до організму. Тому необхідно мити руки перед їжею, після відвідування туалетної кімнати, після будь-якої іншої діяльності (прибирання кімнати, роботи на присадибній ділянці, гри з тваринами і тому подібне) та перед сном.