ОГОЛОШЕННЯ - конкурс на заміщення вакантної посади фахівця із соціальної роботи

Дата: 24.01.2022 22:45

ОГОЛОШЕННЯ

Сюртівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця із соціальної роботи відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сюртівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста/магістра бакалавра за спеціальностям «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Психологія», «Соціологія», для спеціаліста – без стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією фахівця із соціальної роботи - не менше 1 року. Фахівцем  також може бути особа, яка має повну вищу освіту за іншими напрямами гуманітарної підготовки (вчитель, вихователь, культорганізатор, юрист, лікар, бібліотекар тощо) та має стаж роботи за професіями соціально-гуманітарного спрямування: для спеціаліста – не менше 1 року, для бакалавра – 2 роки.

Для участі в конкурсі потрібно подати такі документи:

• заява  з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • заповнена особова картка П-2ДС із додатками;
  • копії документів про освіту (диплом та додаток);
  • копія паспорта громадянина України (всі сторінки);
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • дві фотокартки розміром 4*6.

При подачі документів при собі обов’язково мати оригінали всіх документів, копії яких подаються.

Заяви приймаються від 24 січня по 22 лютого 2022 року.

Довідки за адресою: с.Сюрте, вул. Ракоці № 2, Ужгородський район, тел..0632469828.