У Відділу соціального захисту населення надаються послуги 57 одиноким громадянам похилого віку

Дата: 19.04.2022 14:14

У цей непростий час, а саме через військову агресію Росії на територію України до нас прибувають вимушено переміщені особи, які потребують допомоги.  Осторонь не залишилася і наша Сюртівська  територіальна громада. На територію нашої громади прибуло близько 428 осіб. Всі ми знаємо, що добрі справи та вчасна допомога рятує життя. А добрі справи об’єднують людей.

Але потребують допомоги і наші одиноко проживаючі та одинокі особи похилого віку. Приємно, що в цей нелегкий час голова Сюртівської територіальної громади, старостинські округи та Відділ соцзахисту населення, соцробітники та інші активісти громади приділяють увагу пенсіонерам, самотнім людям і взагалі всім, хто опинився у скрутному становищі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Світ не без добрих  людей. Завдяки гуманітарній допомозі зі сторони наших помічників і друзів було надано продуктові пакети людям похилого віку та діткам до одного року.

Зараз важливо підставляти плече тим, хто цього потребує.