Історія навчального закладу

Дата: 21.06.2022 09:53

Паладь-Комарівецький заклад дошкільної освіти ( дитячий садок)  «Казковий замок»

Сюртівської сільської ради, Ужгородського району, Закарпатської області

Село Паладь-Комарівці  знаходиться в Ужгородському районі, в 15 кілометрів від м. Ужгорода.

У селі багато історичних та сучасних памятників, релігійних соборів та культурних цінностей.

В Паладь-Комарівцях з 1957 року функціонує дитячий заклад, з одною різновіковою групою, в середньому 15-25 дітей.

Старий будинок дитячого закладу у 1997 році був визнаний аварійно небезпечним, після цього заклад дошкільної освіти був переселений в приміщення закладу загально-освітньої  школи, де і дотепер проводиться освітній навчально-виховний процес.

Керівництво закладу здійснює завідувач Пеняк Єва Берталонівна з 2016 року. У колективі працює  три педагогічних працівників та чотири осіб технічного персоналу.

У 2017 році в закладі проведено капітальний ремонт для подальшого якісного виконання навчально-виховного процесу.

У колективі закладу існує дружний взаємозв’язок між працівниками-дітьми  та їхніми батьками.

Працюємо з радістю, гармонією та виховуємо дітей на благо нашої держави.