Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 02.12.2022 13:03

Фото без опису

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування.

В  рамках  Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства»  в  Сюртівській громаді  передбачені  та затверджені різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи. Їх метою є підвищення обізнаності та розуміння  жителів громади  про всі форми насильства,  права людини; формування свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства, торгівлі людьми, гендерного насильства, порушення прав людини, жорстокого поводження з дітьми, попередження насильства в сім’ї.

Заплановано проведення тематичних заходів у закладах загальної середньої освіти Сюртівської громади, а саме виховні години, бесіди з батьками, години спілкування:

«Конвенція про права дитини»

«Сім’я – простір без насильства»

«Насилля як вид неправильного виховання»

«Захисти себе від насильства»