Конкурси-виставки ,,Новорічна композиція” та ,,Український сувенір”

Дата: 13.12.2022 09:30

Традиційно щороку з початком циклу новорічно-різдвяних свят у закладах освіти громади проходить територіальний етап Всеукраїнських  конкурсів ,,Новорічна композиція” та ,,Український сувенір” (далі-Конкурси), які проводяться з метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, формування практичних умінь на навичок дітей у виготовленні новорічно-різдвяних композицій, що символізують і відображають новорічну та різдвяну флористику. Крім того, проведення цих Конкурсів дуже важливе у цей нелегкий для країни час. Адже створення новорічно-різдвяної атмосфери, новорічні ритуали під час війни відволікають від травматичних подій і тому вкрай важливі для дітей.

Цього року учасники конкурсів подали гарні, майстерно виконані 3 роботи на конкурс „Український сувенір” та 43 роботи на конкурс „Новорічна композиція” за номінаціями ,,Cтилізована ялинка”(10), ,,Новорічна композиція”(7), ,,Новорічний вінок”(5), ,,Сюжетна  композиція”(9), ,,Новорічний колаж чи картина”(2), ,,Новорічний  подарунок” (9),  ,,Новорічний  букет” (1). Роботи, представлені на конкурси, зроблені з різноманітних матеріалів та з використаням різних технік виконання, приваблюють оригінальністю і красою, створюють святковий новорічний настрій. Слід відмітити активність учнів Сюртівського ліцею, які подали на Конкурси 24 роботи.

Згідно рішення журі переможцями – І місце, визнано:

у номінації ,,Cтилізована ялинка”:

– Ференц Язмін, ученицю Ратівецької гімназії (вироби з тканини ,,Стилізована ялинка”);

– Башані Олександра, учня Ратівецької гімназії (робота з природного матеріалу  ,,Стилізована ялинка”);

у номінації ,,Новорічна композиція”:

–колективну роботу  учнів 10-Б класу Сюртівського ліцею  (,,Зимові вогники”);

у номінації ,,Новорічний вінок”:

– колективну роботу учнів 5-А класу Сюртівського ліцею  (,,Новорічна підвіска”);

у номінації ,, Сюжетна  композиція”:

– Сакач Віолу, ученицю Паладь-Комарівецької гімназії (,,В очікуванні Різдва”);

у номінації ,, Новорічний колаж чи картина”:

– Гопак Патрісію, ученицю Сюртівського ліцею (,,Зимова картина”);

– Сюч Дмитра, учня Сюртівського ліцею (,,Зимовий пейзаж”);

у номінації ,, Новорічний  подарунок”:

–     Куклишина Дениса, учня Сюртівського ліцею (,,Новорічний сніговик”);

–   Шніцер Ганну, ученицю Великогеєвецької гімназії (вітальна листівка ,,Новорічна композиція”);

у номінації ,, Новорічний  букет”:

–  Качмар Мирославу, ученицю Сюртівського ліцею (,,Новорічний букет”);

у конкурсі „Український сувенір”:

– Палфі Реку, ученицю Сюртівського  ліцею (,,Різдвяний вертеп ”).

Всі інші учасники стали призерами Конкурсів. Кращі з  експонатів передано на обласну виставку в Закарпатський обласний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді.

Щиро вітаємо переможців і призерів Конкурсів та запрошуємо всіх бажаючих на виставку новорічно-різдвяних композицій, яку можна переглянути у вестибюлі Сюртівської сільської ради.