Прощання з Героєм

Дата: 01.02.2023 15:56

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.

30 січня 2023 року на території Сюртівської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області провели в останню дорогу героя Бобик Романа Федоровича.

Попрощатися з воїном прийшли рідні, друзі, знайомі, побратими, односельці, учні, керівництво та жителі громади. Похорони відбулися з усіма військовими почестями.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами, схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!