Конкурс на краще декламування віршів в організації Закарпатської угорської асоціації вчителів («KMPSZ»)

Дата: 03.04.2023 19:03

31 березня 2023 року у Сюртівському ліцеї Сюртівської сільської ради до дня угорської поезії був проведений районний конкурс на краще декламування віршів в організації Закарпатської угорської асоціації вчителів («KMPSZ»).

У конкурсі брали участь учні 9-11 класів навчальних закладів Ужгородського району. Захід урочисто відкрила директор ліцею, Клара Жоффчак, яка привітала всіх присутніх. Після урочистого відкриття конкурсу, педагог-організатор представила членів журі у складі: голова журі - Єва Браун, методист Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти,  відповідає за угорську мову та літературу, Тюнде Пекар, начальник відділу освіти,молоді та спорту Сюртівської сільської ради,  Елеонора Берта, кандидат філологічних наук, доцент УжНУ, Ержебет  Береш,  науковий співробітник Центру гунгарології УжНУ . Згодом перед публікою була представлена літературно-музична композиція у виконанні учнів ліцею під керівництвом вчителя Агнеси Кіш. Головна тема конкурсу - 200-річчя від дня народження національного угорського поета Шандор Петефі. Обов'язковою поезією для декламування був вірш "A munkácsi várban " та більшість віршів були пов'язані саме з життям і творчістю Шандора Петефі.

В кінці журі визначила переможців та призерів літературного конкурсу. Результати:

І місце - учень 10-го класу Сюртівського ліцею Лецо Жолт ( вчитель Єва Браун)

ІІ місце - Катко Ребека учениця 9-го класу Великодоброньського реформаторського ліцею ( вчитель Гіді Чілла)

ІІІ місце - учениця 9-го класу Сюртівського ліцею Ісмайлова Емілія ( вчитель Агнеса Кіш). Журі вручили переможцям та призерам грамоти і цінні книги. Призери мають можливість брати участь в обласному конкурсі  11 квітня.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)