Сюртівська сільська рада поновлює Угоду про співпрацю між населеними пунктами-побратимами

Дата: 04.04.2023 15:40

На виконання рішення восьмої сесії восьмого скликання (друге засідання) від 13.03.2023 р. № 444-08/2023 «Про схвалення Угоди про співпрацю між населеними пунктами-побратимами» Сюртівська сільська рада поновлює Угоду, укладену між органом місцевого самоврядування Сюртівською сільською радою та органом самоврядування міста Тейглаш, який знаходиться за адресою: Угорщина, м. Тейглаш, вул. Кошута Лайоша, 64.

З цією метою сільський голова  Арпад ПУШКАР та депутат Сюртівської сільської ради Іштван Молнар 31.03.2023 р.  вибули у службове відрядження до м. Тейглаш  для підписання вказаної  Угоди. Цього ж дня відбулося урочисте підписання Угоди між Сюртівською територіальною громадою та органом місцевого самоврядування міста Тейглаш, Угорщина.

З оптимізмом  дивимося  у майбутнє, а також надіємося, що в  результаті підписанні даної Угоди,  поглибиться співпраця між населеними пунктами –побратимами в галузях освіти, культури, спорту, сільськогосподарського та соціального співробітництва.

Бажаємо мешканцям населених пунктів-побратимів миру, взаємопорозуміння та взаємоповаги.

З повагою, Арпад  ПУШКАР