Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка „Зоологічна галерея”

Дата: 12.04.2023 12:22

Учні загальноосвітніх закладів Сюртівської ТГ взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка „Зоологічна галерея”, який проведено у березні 2023 року з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, розвитку образного мислення і емоційної чуйності та розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління.

Щиро вітаємо призерів обласного етапу конкурсу:

• учнів 8 класу Ратівецької гімназії, роботи „Папуга”, „Олень” ;
  • Товкан Дарину,ученицю Ратівецької гімназії, роботи „Тюлень”, „Гуска”;

- Шніцер Анну, ученицю Великогеєвецької гімназії, робота „Велетень океанських глибин”;

- Береш Емеше,ученицю Малогеєвецького ліцею ім. Ференца Егрі, роботи „Різнобарвний папуга”, „Білочка”;

-  Вагнер Кітті, ученицю Малогеєвецького ліцею ім. Ференца Егрі, роботи Лебеді”, „Сім’я пінгвінів”,;

- Толкачову Дарину, ученицю Малогеєвецького ліцею ім.Ференца Егрі, „Полохливий заяць”, „Єнот”,;

- Сіяртова Левенте, учня Великогеєвецької гімназії, робота „Окраса нашого краю”.