3 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради.

Дата: 13.04.2023 17:17

Відповідно до затвердженого графіка роботи атестаційна комісія вивчила педагогічну діяльність педагогів, які атестувалися, шляхом відвідування відкритих заходів, вивчення їх досвіду роботи, ознайомлення з навчально-методичним доробком педпрацівників тощо.

Атестація педагогічних працівників пройшла в доброзичливій атмосфері, адже атестаційна комісія керується принципами відкритості, колегіальності, доброзичливого ставлення до педпрацівника, повнотою, об’єктивністю та системністю оцінювання його діяльності.

Атестаційною комісією ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради проатестовано 17 педагогів. За підсумками роботи атестаційної комісії 3 педпрацівникам присвоєно кваліфікаційну категорію ,,спеціаліст вищої категорії”, 2 – присвоєно звання ,,старший вчитель”, 11- атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії ,,спеціаліст вищої категорії”, 6 - атестовано на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання ,,старший вчитель”, 1- атестовано на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання ,,вихователь-методист”.

А загалом  у 2023 році атестацію  (атестаційними комісіями І та ІІ рівнів)  пройшли  24 педагогів закладів освіти Сюртівської ТГ.

Вітаємо  педагогічних працівників з успішним проходженням атестації! Бажаємо творчих здобутків у подальшій професійній діяльності.