Сюртівська сільська рада поновлює Угоду про співпрацю між населеними пунктами-побратимами

Дата: 26.04.2023 13:37

На виконання рішення восьмої сесії восьмого скликання (друге засідання) від 13.03.2023 р. № 444-08/2023 «Про схвалення Угоди про співпрацю між населеними пунктами-побратимами» Сюртівська сільська рада поновлює Угоду, укладену між органом місцевого самоврядування Сюртівською сільською радою та органом самоврядування села Тисабездед (Угорщина).

Голова Сюртівської сільської ради Арпад Пушкар,депутати Сюртівської сільської ради 8-го скликання Єва Браун, Іштван Молнар,начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради Тюнде Пекар, 14.04.2023 р.  вибули у службове відрядження до с. Тисабездид.

На наших представників чекали працівники органу місцевого самоврядування та депутати органу місцевого самоврядування с. Тисабездид. В сучасній адмінбудівлі, в урочистій обстановці відбулося підписання Угоди про співпрацю.

Після підписання документу, представники обох сторін поспілкувалися у неформальній обстановці за чашкою смачної кави.

Сподіваємося, що в результаті підписаної Угоди, наша співпраця стане ще тіснішою в галузях освіти, культури, спорту, сільськогосподарського та соціального співробітництва.

З найкращими побажаннями

та повагою,

Арпад  ПУШКАР

A Szürte községi tanács 2023.március 13-án, megtartott ülésén 444-08/2023 számú határozata alapján, megújítja a testvértelepülési együttműködési megállapodását a következő magyarországi testvértelepülésekkel: Téglás város önkormányzatával, Tiszabezdéd község önkormányzatával, Füzesabony község önkormányzatával, Nagymaros város önkormányzatával és Szihalom község önkormányzatával.

Ezen határozat végrehajtásának érdekében a Szürtei kistérség polgármestere Puskár Árpád és a képviselő testület képviselője Molnár István, 2023. március 31-én Téglás városba utaztak, hogy a város polgármesterével Szabó Csaba úrral aláírják a testvértelepülési szerződést. A szerződés aláírása megtörtént.

Bizalommal tekintünk a jövőbe, reméljük, hogy az aláírt szerződésekkel közelebb kerülnek egymáshoz településeink,az oktatás, kultúra, a sport és gazdaság terén.

Békét, megértést és szeretetet kívánunk településeink  minden lakójának.

Tisztelettel:    Puskár Árpád