Сюртівську територіальну громаду відвідала делегація з Угорського Інституту національно-стратегічних досліджень

Дата: 26.04.2023 13:41

Голова Сюртівської сільської ради Арпад Пушкар зустрівся із представниками інституту з метою обговорення можливостей співпраці у рамках проєктної діяльності. У ході зустрічі йшлося про можливість та перспективи підготовки та впровадження спільних транскордонних проектів, а також про пошук потенційних партнерів для участі в європейських Програмах, зокрема - транскордонного співробітництва HUSKROUA. Арпад Пушкар окреслив ситуацію у громаді в реаліях сьогодення, зокрема – у сфері сільського господарства, економіки, медицини, екології тощо.

Голова сільради також озвучив низку проблемних питань, які потребують якнайшвидшого вирішення. У тому числі підкреслив важливість створення та забезпечення повноцінного функціонування пожежної станції в селі Сюрте.

Після перемовин учасники зустрічі відвідали Ліцей села Сюрте, де завдяки директору загальноосвітньої школи – Жовчак Клари, отримали вичерпну інформацію про особливості функціонування освітнього закладу під час війни та зокрема про перспективи розвитку школи у майбутньому.