Мама – перше слово.

Дата: 06.05.2023 09:17

Фото без описуЯкщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво – ялинка.
Від мами – і літери, й слово,
І зроблена разом обнова….
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.

(М.Пономаренко)

Травень – особливий місяць, бо святкуємо з любов’ю урочистий, світлий День Матері. Мама – перше слово.  Мама – одна з найдорожчих у світі.  Мама – людина, яка завжди  буде в твоєму  серці.  Мама – жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає.  Мама – та, яка дала життя. Вдячність мамі варто говорити кожен день, адже ніхто не вічний… Але є одна особлива дата – коли кожен повинен привітати свою маму.   Ми чекаємо травня, щоб віддати шану матері – берегині національних і людських ідеалів.   З пошани до матері починається Людина. Пам’ятаймо це, як хочемо, щоб наш рід не перевівся, щоб діти виросли милосердними, чуйними людьми.

З цією метою у  Великогеєвецькому ЗДО  відбулося музичне дійство під назвою «День Матері – Свято Матері – Свято Любові».  Піснями, таночками, віршами діти вітали рідних матусь. Переживання святкової події було радісним і пізнавальним для дітей, давало відчуття вмілості кожній дитині, морально підносило її в прагненні зробити своїм виступом приємне рідній матусі. А на завершення свята малята дарували мамам   найтепліші поцілунки  та невеличкі подаруночки.