Вітаємо переможниць голосування на приз глядацьких симпатій в номінації „Малюнок мамі”

Дата: 02.06.2023 17:50

територіального етапу конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” !

Протягом травня 2023 року у приміщенні Сюртівської  сільської  ради всі бажаючі мали можливість оглянути експозицію робіт учасників територіального етапу обласного конкурсу „Малюнок, вірш, лист до мами” в номінації „Малюнок мамі”. Всі роботи юних художників вирізнялися своєю креативністю та творчістю, оригінальністю виконання, творчістю, багатством виражальних образотворчих засобів і настільки захопили  глядачів, що було оголошено голосування на приз глядацьких симпатій та визначено переможців:

І місце – Яна Шовш, учениця Ратівецької гімназії Сюртівської сільської ради (робота ,,Найкраща мама у світі”)

ІІ місце – Естер Шимон, учениця Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі Сюртівської сільської ради (робота ,,Обійми матері”)

ІІІ емісце – Аніта Комоні, учениця Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі Сюртівської сільської ради (робота ,,Материнська любов”).

За  результатами  голосування  на приз глядацьких симпатій голова Сюртівської сільської ради Арпад Пушкар подякував учасницям  за активну участь в конкурсі і творчий підхід та вручив переможницям грамоти. А  Тюнде Пекар, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради, вручила подарунки.