Делегація Сюртівської сільської ради, на чолі з головою Арпадом Пушкаром, відвідала с. Сіхалом (Угорщина)

Дата: 14.06.2023 11:32

З-го червня 2023 року вже восьмий рік поспіль, клуб любителів народної пісні Чологань будинку культури села Тийглаш (директор Марія Игнац) отримує запрошення та з радістю приймає участь у щорічному гастрономічному, культурному фестивалі у населеному пункті Сіхалом в Угорщині. Колектив гідно представив Сюртівську територіальну громаду, голова якої, Арпад Пушкар, в урочистій обстановці підписав угоду про побратимство між громадами сіл Сюрте та Сіхалом. Сторонами було підкреслено назрілу необхідність поглиблення співпраці між громадами, встановлення різнопланових стосунків між бізнесовими структурами, освітянськими, культурними закладами та спортивними організаціями і просто мешканцями. Розвиток вже існуючих, дружніх зав’язків, розробка та реалізація спільних проектів у майбутньому повинно сприяти соціально-економічному розвитку громад, наголосив у своїй промові голова Сюртівської сільської ради – Арпад Пушкар.