Змаганнях в честь Іштвана Добо

Дата: 14.06.2023 16:51

12 червня 2023 року команада учнів Паладь- Комарівецької гімназії у складі Вікторії Варги, Даніелли Яцкович, Віолетти Сакач прийняла участь у змаганнях в честь видатного Іштвана Добо, організованих на базі Великоселменцівської школи ім. Іштвана Добо. За запрошенням організаторів на святі були присутні також начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради Тюнде Пекар, в.о. директора Паладь – Комарівецької гімназії Іболя Сакач, заступник директора Паладь – Комарівецької гімназії Анжеліка Куртанич та вчитель Рената Ігнац – Лашкоті.

Змагання, покликане вшанувати пам’ять легендарного захисника Егерської фортеці, проходило вже восьмий раз. Адже ми повинні памятати своє минуле, особистостей, що доклали зусиль для розвитку кращого майбутнього наступних поколінь.  Учасники повинні були виявити знання з  літератури, історії, зокрема, класичного історичного роману угорської літератури «Зірки Егера», питань з історії за 16 століття. Між собою змагалося 10 команд.  Гідно виступила і команда Паладь- Комарівецької гімназії, яку підготувала Ліліана Сакач, вчитель історії.

Щира подяка адміністрації  Великоселменцівської школи ім. Іштвана Добо  за організацію змагань  та  теплий прийом, дружню атмосферу.

2023. június 12-én immár VIII. alkalommal került megrendezésre a nagyszelmenci Dobó István Alapiskola szervezésében a Dobó István Emlékverseny. A Palágykomoróci gimnázium testvériskolaként csatlakozott csapatával a megmérettetésre.

A 10 versenyző csapat a történelmi, irodalmi vetélkedőn az Egri csillagok című regény 2. fejezetének ismeretéből mérte össze tudását, de a kérdések kiterjedtek Buda várának történetére, a 16. századi élelmezésre és a magyar fegyverzetre is. A feladatok kép- és szövegfelismerést, keresztrejtvényt, időrendi sorrendet egyaránt tartalmaztak.

A kis csapatot Varga Viktória, Jackovics Daniella és Szakács Viola képviselte, akik nagyon ügyesen teljesítettek és méltóan helyt álltak a megmérettetésben. Felkészülésüket Szakács Liliána történelem tanár segítette, aki szívvel-lélekkel végig drukkolta a versenyt tanulóiért.

A Dobó István Alapiskola vezetőségének meghívását elfogadva a versenyen részt vett még a Szürtei kistérség oktatási, ifjúsági és sport osztályának vezetője, Pekár Tünde, a Palágykomoróci gimnázium igazgatója, Szakács Ibolya, igazgató helyettese, Kurtánics Anzselika, valamint a gimnázium tanára Ignác-Laskoti Renáta.

Köszönjük szépen a nagyszelmenci Dobó István Alapiskola szívélyes fogadtatását, a beszélgetéseket, barátságot. Nagyon jól éreztük magunkat!

Szeretettel gondolunk Rátok!