Виїзний захід фахівців Ужгородської філії Закарпатського центру зайнятості

Дата: 22.06.2023 12:10

Фото без опису

З метою наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до людей, які проживають у сільській місцевості, 15.06.2023р. відбувся виїзний захід для мешканців у приміщенні Сюртівської об’єднаної територіальної громади, а також  відбулась зустріч у Часлівецькому старостинському окрузі №5, де фахівці Ужгородської філії Закарпатського центру зайнятості мали можливість зустрітися з внутрішньо переміщеними особами.

Під час заходу відвідувачі ознайомилися з:

• послугами, які надає служба зайнятості;
  • наявністю зареєстрованих вакансій на території громади;
  • актуальними професіями на ринку праці та можливості їх здобуття за допомогою служби зайнятості.

Увагу присутніх було акцентовано на актуальних програмах щодо надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування зареєстрованих безробітних, та надана інформація про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, а також щодо видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

У результаті зустрічі домовлено про продовження співпраці щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та вирішення питань розвитку громади.