Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує

Дата: 22.06.2023 12:22

Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області інформує, що погодні умови – періодичні опади, помірні температури повітря, їх коливання протягом доби, створюють ризик ураження посадок картоплі фітофторозом. З метою недопущення цього у фазу бутонізації – цвітіння рекомендовано проведення профілактичних обробітків фунгіцидами. Для захисту картоплі від фітофторозу для роздрібного продажу населенню
відповідно до «Переліку пестицидів та агрохімікатів, дозволених до використання в Україні», рекомендовані препарати: азогард, глобазтар, ацидан, вальтер, дітанМ-45, док Про, захист, квадріс, купроксат, магнікур Фіно, медян Екстра, пенкоцеб, ревус Топ, ридоміл Голд, танос, тайтл, фантасті, чарівник, юнкер у рекомендованих нормах внесення, що вказані на упаковках.

При проведенні захисних заходів необхідно застосовувати виключно засоби захисту рослин, дозволені для роздрібного продажу населенню, дотримуватись правил техніки безпеки та санітарних правил. Препарати закуповувати у спеціалізованих торгових точках для продажу пестицидів.