Відпочинок школярів ЗЗСО Сюртівської ТГ у аквапарку «Косино»

Дата: 10.08.2023 11:36

У нинішніх умовах організація відпочинку і оздоровлення дітей набуває особливого значення, адже попри напружену ситуацію маємо дбати і про майбутнє. Літній відпочинок дітей повинен бути незабутнім та захоплюючим!

За сприянням Голови Асоціації «Термальні води України», депутата Закарпатської обласної ради – Іванча Олексія Івановича, в рамках програми оздоровлення дітей, розробленої Закарпатською обласною радою, та за підтримки Сюртівської сільської ради 09.08.2023р. для групи школярів  ЗЗСО громади був організований  активний одноденний безкоштовний відпочинок у аквапарку «Косино» .

Діти отримали море задоволення. Школярі  катались на водних гірках, плавали у басейні із штучною хвилею, загорали на сонечку, купались у термальних водах Проведений час був наповнений незабутніми враженнями, пригодами та веселощами, позитивними емоціями.

Щиро вдячні організаторам за цікаву подорож, за щасливі очі, за посмішки, за нові враження дітей.