Підведено підсумки І (територіального) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді „За нашу свободу” - до Дня захисника України”

Дата: 13.10.2023 09:34

„За нашу свободу” - до Дня захисника України”

Відповідно до  наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації -  Закарпатської обласної військової адміністрації від 18 вересня 2023 року №551 ,,Про проведення  ІІ (обласного)  етапу  Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді „За нашу свободу” - до Дня захисника України”, розпорядження Сюртівського сільського голови від 18 вересня 2023р.№105/02-18 ,,Про проведення  І (територіального)   етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді „За нашу свободу” - до Дня захисника України” та з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави  з 22 вересня до 12 жовтня 2023 року проведено І (територіальний) етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді „За нашу свободу” - до Дня захисника України” (далі - Конкурс).

У  Конкурсі взяли участь учні віком від 6 до 14 років із закладів загальної середньої освіти Сюртівської сільської ТГ: Великогеєвецької гімназії та Галоцької ПШ.

На Конкурс представлено 10 творчих робіт за розділом ,,Образотворче мистецтво”  та  1 роботу за розділом ,,Поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України”. Юні таланти у своїх доробках втілили гостру тему сьогодення - боротьбу за незалежність нашої держави та національну ідентифікацію.

Відповідно до рішення журі Конкурсу

у  розділі  ,,Образотворче мистецтво” визнано переможцями (І місце)  та призерами ( ІІ-ІІІ місце)  І (територіального) етапу Конкурсу:

молодша вікова категорія  7 – 10  років:

І місце

– Еней Крістіну, ученицю Великогеєвецької гімназії, робота  ,,Ми проти війни”, керівник – Баратей Р.М.;

– Тарці Вероніку, ученицю Галоцької ПШ, керівник – Петрішка Н.З;

–  Вароді Георгіну, ученицю Галоцької ПШ, керівник – Санісло Б.З;

середня вікова категорія  11 – 14  років:

І місце

– Сіяртова Левенте, учня Великогеєвецької гімназії, робота   ,,Ми віримо в нашу свободу, перемогу!”,  керівник – Баратей Р.М.;

– Фекете Мате, учня Великогеєвецької гімназії, робота   ,,Вдячність воїнам ”,  керівник – Баратей Р.М.;

ІІ  місце

– Саніслова  Алекса , учня Великогеєвецької гімназії, робота  ,,Мій дядько - Герой!”,  керівник – Баратей Р.М.;

– Шніцер Ганну, ученицю Великогеєвецької гімназії, робота  ,,За нашу свободу!”, керівник – Баратей Р.М.;

ІІІ  місце

– Бара Іштвана, учня Великогеєвецької гімназії, робота   ,,Я люблю Україну”,  керівник – Баратей Р.М.;

– Балла Реку, ученицю Великогеєвецької гімназії, робота  ,,Свобода – це царство духу, розуму й любові”,  керівник – Баратей Р.М.;

– Дєрке Едіну, ученицю Великогеєвецької гімназії, робота   ,,З Україною в  серці”,  керівник – Баратей Р.М.

У розділі ,,Поезія (вірші), присвячені значущим подіям захисту України” визнано переможцем  І (територіального) етапу Конкурсу у молодшій  віковій категорії  за віком  (7 – 10 років) –  І місце

Луцо Динеша, учня  Великогеєвецької гімназії, вірш ,,Мій захисник”,  керівник –Васько Н.Й.

Щиро вітаємо призерів Конкурсу  та їх наставників!
Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Віримо у перемогу!

Мій захисник

Воїне, захисник відважний,

ти зброю тримаєш в руках,

щоб нашу країну рідну

не зміг подолати кат.

Воїне, дідусю мій рідний,

ти тепер захищаєш нас,

ти стоїш в строю,

ти бережеш Україну свою.

Ти готовий життя віддати,

щоб ворог не дійшов до нашої хати.

Щоб здобути мир і перемогу

і побачити дітей щасливу долю.

Лишайся живим, мій дідусю,

я за тебе дуже молюся.

України, ви славні сини,

Низький уклін вам, наші захисники!

Назва вірша: "Мій захисник"

Автор: Луцо Динеш, 10 років,

Великогеєвецька гімназія