У закладах загальної середньої освіти громади проведено конкурс літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему ,,Захисники України:історія та сьогодення” у 2023 році

Дата: 21.11.2023 17:54

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації -  Закарпатської обласної військової адміністрації  від 16.10.2023№627 ,,Про проведення   у 2023 році  обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія і сьогодення”, з метою вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, формування загальнолюдських моральних орієнтирів і духовних цінностей, виховання соціально активних громадян України, стійких, рішучих, відданих Україні патріотів, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді упродовж  жовтня-листопада  2023 року проведено І та ІІ етапи обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт  на тему ,,Захисники України: історія та сьогодення” (далі - Конкурс)

У номінації  Конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва ,,Малюнок”   серед учнів 5-7 класів закладів загальної середньої освіти взяли участь 12  школярів  із закладів освіти Сюртівської сільської ТГ: Ратівецької гімназії Сюртівської сільської ради(2), Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради (7), Паладь-Комарівецької гімназії Сюртівської сільської ради (1), Малогеєвецького ліцею ім. Ф.Егрі Сюртівської сільської ради (2)

У номінації  Конкурсу на кращий літературний  твір (,,Лист”) серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти взяла участь 1 учениця із Ратівецької гімназії Сюртівської сільської ради.

Роботи учасників оригінальні, змістовні. Юні таланти у своїх доробках втілили гостру тему сьогодення - боротьбу за незалежність нашої держави та національну ідентифікацію.

Відповідно до рішення журі переможцями ІІ етапу Конкурсу визнано:

У номінації Конкурсу на кращий літературний  твір - ,,Лист” серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти:

І-е місце – Товкан Дарину Ярославівну, ученицю 9 класу Ратівецької гімназії  Сюртівської сільської ради.

У номінації Конкурсу на кращий твір образотворчого мистецтва -  ,,Малюнок”  серед учнів  5-7 класів закладів загальної середньої освіти:

І-е місце   Варга Сінтію Робертівну, ученицю 7 класу Паладь-Комарівецької гімназії  Сюртівської сільської ради (робота ,,Сучасний козак”);

ІІ-е місце Дєрке Анну Жолтанівну, ученицю 6 класу Малогеєвецького ліцею ім. Ф.Егрі Сюртівської сільської ради (робота ,,Мати-берегиня”);

ІІІ-е місце Пряху Віолетту Романівну, ученицю 6 класу Ратівецької гімназії Сюртівської сільської ради (робота ,,Благословення захисників”);

Відмічено також роботу ,,Захисники України”  Фекете Мате Іштвановича, учня 6 кл. Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради.

Вітаємо переможців!