У закладахв освіти громади проведено челендж-руханки для вихованців

Дата: 21.11.2023 17:56

Здорові діти – здорова нація.

У закладах освіти громади проведено челендж-руханки для вихованців

Основою процвітання нації є здоров’я дітей. Здорова нація – сильна держава. В Україні йде активна робота з формування громадського здоров’я. На  виконання загальнонаціональної програми Президента „Здорова Україна”, наказу департаменту освіти та науки, молоді і спорту Закарпатської обласної держадміністрації - Закарпатської обласної військової адміністрації від 06.11.2023№680 ,,Про проведення   челендж-руханки для вихованців закладів освіти області”  Сюртівським сільським головою було видано розпорядження №131/02-18 від 07.11.2023  ,,Про  проведення челендж-руханки для вихованців закладів освіти громади”.  Усвідомлюючи важливість виховання здорової нації,  з метою пропаганди здорового і активного способу життя серед дітей та молоді, реалізації фізичної активності для учнів під час занять та перерв між ними  з 13 по 17 листопада 2023 року у закладах освіти  Сюртівської ТГ було проведено роз'яснювальні бесіди та челендж–руханки.