ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад -2023 розпочато!

Дата: 28.11.2023 12:11

Вже традиційно у листопаді з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді стартує ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Всеукраїнські учнівські олімпіади стимулюють інтерес школярів до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів, допомагають у виборі майбутньої професії.

Цьогоріч здобувачі освіти 6-11 класів матимуть змогу перевірити свої знання з таких предметів: українська мова та література, українська мова та література у школах з угорською мовою навчання,  англійська мова, німецька мова, правознавство, історія, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології), угорська мова та література тощо.

Враховуючи чинні нормативно-правові акти ІІ етап олімпіад у Сюртівській громаді буде проведено в очному форматі з обов’язковим використанням у закладах, визначених для проведення олімпіад, укриттів місткістю, яка гарантує укриття під час повітряної тривоги всіх учасників заходу, які перебувають у будівлі.

Вже відбулися олімпіади з історії, англійської мови, німецької мови, географії та математики, в яких взяли участь 44 учасників - здобувачів освіти закладів освіти громади.

Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів у  змаганнях!

Висловлюємо щиру вдячність учителям за підготовку учнівської молоді та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача.