Майстер клас по виготовленню пасхального декору

Дата: 05.12.2023 12:29

31 березня в приміщенні клубу села Батфа було проведено майстер клас для дітей та молоді по виготовленню пасхального декору.

Окрім дітей на заході були присутні: перший заступник сільського голови - Сюч Палма, староста Галоцького старостинського округу -  Молнар Шандор, начальник відділу культури та туризму сільської ради - Рояк Марія, головний спеціаліст відділу культури та туризму - Гичка Михайло, керівник осередку КМКС с.Батфа - Варга Тюнде.

В процесі майстер класу дітки власними руками з підручних матеріалів виготовили гарні великодні віночки. Адже  робота з таким натуральним матеріалом чудово тренує дрібну моторику рук та допомагають виховувати у дітей терпіння, старанність і посидючість.

Також, діти дізналися, що Великдень - Світле Христове Воскресіння. Це одна з найголовніших подій в духовному житті християн. Тиждень перед Великоднем називається Великим, або Страсним. Великий Четвер - це день духовного очищення, а Страсна п'ятниця - день смутку, що нагадує про страждання Ісуса.

По завершенню майстер класу дітей очікував солодкий стіл.