У фойє Сюртівської сільської ради експонується виставка робіт учасників II етапу обласного конкурсу на тему ,,Захисники України: історія та сьогодення” в номінації „Малюнок” , яку присвячено Дню Збройних Сил України.

Дата: 05.12.2023 08:26

День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з’явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І з того дня День Збройних Сил України щорічно відзначають 6 грудня.

Насамперед, це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності, свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною та незалежною. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну, та всім тим, хто несе військову службу, за відданість українській державі.

Запрошуємо переглянути експозицію.