Всеукраїнська конкурс-виставка „Український сувенір”

Дата: 12.12.2023 09:24

Всеукраїнська конкурс-виставка  „Український сувенір” проводиться щорічно у грудні з метою виховання національного світогляду, учнівської молоді, залучення молодого покоління до джерел  і процесу творення українського народного мистецтва, стимулювання розвитку  творчого пошуку.

Цьогоріч у територіальному етапі конкурсу взяли участь учні Сюртівського ліцею, Великогеєвецької гімназії, Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі, Паладь-Комарівецької гімназії.  Слід відмітити оригінальність всіх робіт, органічне поєднання національних  художніх традицій  і сучасних тенденцій формотворення, відповідність традиціям щодо форм, колориту тощо.

Вітаємо переможців конкурсу-виставки „Український сувенір”:

І місце:

• Колектив учнів 1-4  класів Великогеєвецької гімназії, робота із номінації ,,подарунок воїну”  -  ,, Свічки Перемоги”
  • Колектив учнів 6  класу Сюртівського ліцею,  робота  із номінації  ,,сувенір” -  ,,Калинонька”

ІІ місце:

-Ур Доріну, ученицю Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі., робота із номінації  ,,традиційна іграшка, сувенір ”   ,,Пташки Різдва”;

-Варга Вероніку, ученицю Паладь-Комарівецької гімназії, робота із номінації ,,традиційна іграшка , сувенір”    ,,Молитва за Перемогу”

ІІІ місце:

-Рускович Антонію, ученицю Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі., робота із номінації ,,традиційна іграшка ”  ,,Лялька Доля”;

-Шимон Естер, ученицю Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі., робота ,,традиційна іграшка ”  ,,Лялька”.Фото без опису