„Національний тиждень читання”

Дата: 16.12.2023 14:50

З 4 до 10 грудня 2023 року заклади загальної середньої освіти Сюртівської ТГ взяли участь у Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій тематичній акції „Національний тиждень читання” та провели ряд заходів, спрямованих на популяризацію кращих надбань української та зарубіжної літератури, активізації роботи бібліотеки з дітьми, стимулювання в учнів інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення навичок самостійної роботи з книгою, а також заохочення до читання. Зокрема проведено:

• конкурс читців – декламаторів віршів та поезій (Ратівецька гімназія);
  • медіа – анонс «Життя і творчість українського прозаїка, поета, публіциста, основоположника пореволюційної української прози Миколи Хвильового»(Ратівецька гімназія);
  • презентації: «Подорож Країною улюблених книг» (Ратівецька гімназія), «Діти України читають» (Великогеєвецька гімназія)
  • флешмоб під гаслом «Хвилинка читання»(Ратівецька гімназія);
  • зустріч з книгою та бібліотекою, під час якої діти познайомились з поняттями «бібліотека», «бібліотекар», «читач», правилами поведінки у бібліотеці, спілкування з книгою та гігієною читання (Ратівецька гімназія, Галоцька ПШ);
  • виховний захід на тему: читання вголос «Теплі зимові читання» (Паладь-Комарівецька гімназія);

-  виховну годину «Читаюча нація – непереможна» (Великогеєвецька гімназія);

- годину спілкування «Сміливість бути своїми: читання як спосіб покращення української мови» (Великогеєвецька гімназія.);

- виставку  ,,Мої улюблені книги (Галоцька ПШ);

- бесіду за творами Тараса Шевченка та Івана Франка (Галоцька ПШ);

- літературний квест (Галоцька ПШ) тощо.