Подяка за новорічні подарунки.

Дата: 02.01.2024 09:22

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння педагогів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди.

Напередодні новорічних свят солодкі подарунки з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій  від наших меценатів  отримали учні початкових класів та дошкільнята.

Щиро дякуємо Ковачу Сергію Васильовичу, директору компанії «Rener», керівництву українського аграрного  холдингу СТОВ «Агро-Лучк» та ТОВ «Лейер Україна»

Робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.