Проведено територіальну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”

Дата: 22.02.2024 10:20

З 05 до 20 лютого 2024року у громаді проведено територіальну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” з метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини.

У  виставці - конкурсі взяли участь учні віком від 8 до 15 років із закладів загальної середньої освіти громади: Паладь-Комарівецької, Великогеєвецької та  Ратівецької гімназій, Сюртівського ліцею. На виставку-конкурс представлено 18 творчих робіт. Роботи зроблені з різноманітних матеріалів та з використанням різних технік: бісероплетіння, вишивка, витинанка, змотування  тканини, паперова пластика (квілінг), ізонитка, пірографія, писанкарство, живопис тощо. Конкурсні експонати приваблюють оригінальністю та красою. На особливу увагу заслуговують оригінальні роботи учнів Великогеєвецької гімназії.

Щиро вітаємо переможців (І місце)  та призерів ( ІІ-ІІІ місце)  виставки –конкурсу:

у розділі ,,Декоративно-ужиткове мистецтво”

категорія  за віком׃   6 – 12 років:

витинання:

І місце – Сані Вероніку, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота ,,Розквіт”, керівник Тросканич Е.Й.;

Паперопластика (квілінг)

ІІ місце

–  колектив учнів Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, колективна робота ,,Україна всюди”, керівник  Білакович Л.А.;

художня вишивка

ІІ місце

–  Сакач Віолу,ученицю Паладь-Комарівецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота ,,Український символ ”, керівник Куртанич А.Й.;

Писанкарство

ІІІ місце

–Горвата  Яноша,учня Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, дряпанка  ,,Рахівська із 1900-х”, керівник Тросканич Е.Й.;

-Луцо Денеша, учня Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради  дряпанка  ,,Колючки”, керівник Білакович Л.А.;

- Єней Крістіну, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, мальованка ,,Калочанська”, керівник  Білакович Л.А.;

інші техніки виконання (пірографія):

ІІ місце – Шніцер Ганну, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота  ,,Моя церква”, керівник  Білакович Л.А.;

категорія за віком 13 – 18 років:

паперопластика (квілінг):

І місце – Раті Жофіу, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота  ,,Домівка”, керівник Савла К.О.;

бісероплетіння:

І місце

– Дєрке Едіну, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, роботи ,,Карпатське намисто” (сітчасте бісероплетіння) та ,,Карпатський браслет (ткацтво бісером), керівник Білакович Л.А.;

ІІ місце

–Шикулу Віталія, учня Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради, робота ,,Дерево життя ”, керівник Чіслак Г.Ю.

народна лялька

І місце

– Варгу Вероніку, ученицю Паладь-Комарівецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота ,,Україночка”, керівник Ігнац-Лошкаті Р.І.

ІІ місце

– Шульган Анастасію, ученицю Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради, робота ,,Берегиня”, керівник Чіслак Г.Ю.

ізонитка:

ІІ місце:

– Бейреш Еніке, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота  ,,Відчуття тепла на серці”, керівник Білакович Л.А.;

– Бейреш Кароліну, ученицю Великогеєвецької гімназії Сюртівської сільської ради, робота  ,,Тендітність”, керівник Савла К.О.;

інші техніки виконання:

ІІІ місце:

–  Бецанича Михайла, учня  Сюртівського ліцею Сюртівської сільської ради, робота ,,Підкова на щастя” (вироби з природних матеріалів з елементами бісероплетіння, готових форм), керівник Чіслак Г.Ю.

у розділі ,,Образотворче мистецтво”

категорія за віком׃  13 – 18 років:

живопис

ІІ місце – Шовш Яну, ученицю Ратівецької гімназії,  малюнок  ,,Стародавні мури ”, керівник Малетич В.П.

Вітаємо переможців виставки-конкурсу  та бажаємо подальших творчих успіхів!