Вшанування пам’яті Тараса Шевченка

Дата: 12.03.2024 12:11

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

9 березня 2024 року Україна відзначала 210 років з дня народження Тараса Шевченка. Тож на початку березня в закладах освіти Сюртівської ТГ провели низку заходів з нагоди відзначення дня народження Великого Кобзаря.

Зокрема, у Ратівецькому ЗДО  під час літературно-музичної розваги до Дня народження Тараса Шевченка  вихованці розповідали вірші, слухали твори видатного Кобзаря, пісні на його тексти тощо. Під час заходу звучали вірші Великого Кобзаря: «Садок вишневий коло хати», «Світає, край неба палає», «Зацвіла в долині червона калина», «Село», «Сонце гріє, вітер віє».

Проведений захід сприяв поглибленню знань дітей про життя і творчість Т. Г. Шевченка; формуванню культури мовлення через красу і багатство Шевченкового слова; вихованню пошани до героїчного минулого, любові до свого народу, рідного краю,  світлого образу Тараса Шевченка. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису