Відкриття ІІ (територіального) етапу спортивних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Сюртівської ТГ

Дата: 19.03.2024 16:40

Мета змагань, які проходять з ініціативи Президента України Володимира Зеленського, - збільшити кількість учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом та веде здоровий спосіб життя.

Для участі у ІІ (територіальному) етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році зареєструвалась 16 шкільних команд  Сюртівської ТГ з чотирьох видів спорту: футзалу, волейболу, черлідингу та спортивного орієнтування. У зазначених видах спорту беруть участь команди Сюртівського та Малогеєвецького ім.Ф.Егрі ліцеїв, Великогеєвецької, Ратівецької та Паладь-Комарівецької гімназій, майже120 учнів закладів освіти громади.

На заході були присутні Сюртівський сільський голова Арпад Пушкар,  перший заступник Сюртівського сільського голови  Палма Сюч, депутат Сюртівської сільської ради Іштван Молнар, староста Великогеєвецького старостинського округу Маріанна Габор.

Тюнде Пекар, начальник відділу освіт, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради урочисто відкрила захід, наголосила  на важливості  залучення учнів саме до шкільного спорту і побажала перемоги.

З вітальним словом та побажанням успіху виступив Сюртівський  сільський голова Арпад Пушкар.

19 березня стартував ІІ етап змагань з черлідингу та  волейболу. Переможцями стали  команди Сюртівського ліцею (волейбол)  та  Паладь-Комарівіецької гімназії (черлідинг), які отримали  право брати участь у наступному (районному) етапі  змагань.

20 березня на території Ратівецького старостинського округу відбудуться змагання із спортивного орієнтування, а  21 березня  у селі Часлівці – із футзалу.

Разом переможемо!