Рейд-перевірка стану виконання законодавства України щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім

Дата: 12.04.2024 10:00

12 квітня 2024 року  служба у справах дітей Сюртівської  сільської ради спільно з інспектором сектору ювенальної  превенції відділу поліції 1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, лейтенантом поліції Світланою Теменко провели на території Сюртівської територіальної громади  рейд-перевірку по стану виконання законодавства України щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Власників торговельних точок повідомили, що в разі виявлення порушення інспектори складуть адміністративний протокол. За системні порушення Державна податкова служба може анулювати ліцензію на продаж спиртних напоїв.

У результаті проведення спільного рейду фактів продажу алкоголю чи тютюнових виробів неповнолітнім не виявлено.