Про пропозиції та зауваження щодо місцевих податків та зборів

Дата: 17.04.2024 15:17

Фінансовий відділ Сюртівської сільської ради повідомляє, що на офіційному сайті Сюртівської територіальної громади у розділі МІСЦЕВІ ПОДАТКИ ТА ЗБОРИ оприлюднено ставки та пільги місцевих податків встановлених на території Сюртівської територіальної громади, зауваження і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань з метою внесення змін до встановлених ставок та пільг місцевих податків у письмовій формі подаються начальнику фінансового відділу Сюртівської сільської ради Габріеллі ЛЕВРІНЦ-БАРТА у термін з 8.00 год 22.04.2024  року до 17.00 год. 21.05.2024 року.

Поштова та електронна адреса для зауважень та пропозицій: 89432, Закарпатська область Ужгородський район, село Сюрте, вул. Ракоці 2,тел. 067 55 620 11,  e-mail :  finvid@siurtivska-gromada.gov.ua