Відпочинок і оздоровлення дітей

Дата: 09.05.2024 14:50

Попри напружену ситуацію  у нинішніх умовах організація відпочинку і оздоровлення дітей набуває особливого значення. Тому ми щиро вдячні команді Андрія Балоги  та, зокрема,  Володимиру Шкрібі, депутату Закарпатської обласної ради, помічнику-консультатнту народного депутата України в Верховній Раді України, за організований  активний безкоштовний відпочинок для школярів  5-11 класів ЗЗСО громади у аквапарку «Карпатія» (м.Мукачево) – одному з найбільших оздоровчо – розважальних комплексів України, що поєднав у собі сучасні атракціони, термальні басейни, SPA та казкову атмосферу. Протягом 4днів, з 30 квітня по  3 травня 2024 року діти  шкіл громади відвідали аквапарк «Карпатія» та   отримали море задоволення. Школярі  катались на водних гірках, плавали у басейнах … Проведений час був наповнений незабутніми враженнями, веселощами, позитивними емоціями.

Щиро вдячні організаторам за щасливі очі, за посмішки, за нові враження дітей.