,,Тиждень безпеки дорожнього руху” у Великогеєвецькому ЗДО

Дата: 20.05.2024 12:15

Кожна людина почуває себе у безпеці, якщо знає, як правильно діяти у тійчи іншій екстремальній ситуації. Навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

У Великогеєвецькому ЗДО з 13.05.2024 року по 17.05.2024 року проведено ,,Тижденьбезпекидорожньогоруху”, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, дорогах, у транспорті.  З дошкільнятами проведено ігри, бесіди, інтегровані заняття, моделювання небезпечних ситуацій, що сприяло формуванню умінь та навичок особистісної безпеки на дорозі. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожньогоруху.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису