Змагання в честь Іштвана Добо

Дата: 17.05.2024 10:46

16 травня 2024 року  у Великоселменцівській школі ім. Іштвана Добо вдев'яте відбулися змагання в честь видатного Іштвана Добо, покликане вшанувати пам’ять легендарного захисника Егерської фортеці. Учасники конкурсу повинні були виявити знання з  літератури, історії, зокрема, класичного історичного роману угорської літератури «Зірки Егера»,  з історії за 16 століття тощо. Змагалося 10 команд. Взяли участь та гідно виступили і учні із закладів освіти Сюртівської ТГ: команада учнів Паладь- Комарівецької гімназії у складі Віоли Сакач, Сінтії Варги, Мелісси-Йоганни Пентек, Габріелли Іллар та команда учнів Великогеєвецької гімназії у складі  Жофії Раті, Едіни Дьєрке, Ганни Шніцер, Рейки Балла, яких підготували вчителі Рената Ігнац – Лашкоті та Беата Балла.

За запрошенням організаторів на святі були присутні також начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сюртівської сільської ради Тюнде Пекар, директор Паладь – Комарівецької гімназії Іболя Сакач,  вчителі Рената Ігнац – Лашкоті та Беата Балла, які обмінялися досвідом з учителями Угорськомовної початкової школи ім. Іштвана Добо.

Щира подяка адміністрації  Великоселменцівської школи ім. Іштвана Добо  за організацію змагань  та  теплий прийом, дружню атмосферу.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису