День сім’ї в Паладь-Комарівцях

Дата: 31.05.2024 12:21

19-го травня 2024-го року в будинку культури села Паладь-Комарівці відбувся творчій звітний концерт аматорських колективів приурочений День сім’ї в Паладь-Комарівцях. Святковий концерт уважили своєю присутністю та вітальними словами староста Паладь-Комарівецького старостинського округу Надь Бернадет Йосифівна та священнослужителі релігійних громад села, а саме отець Ковач Аттіла та отець Скоропадський Пейтер Юрійович.

Присутні та гості були свідками яскравих виступів талановитих аматорів вокальних та хореографічних колективів. Учасники звітного концерту у свою чергу представили свої творчі роботи, продемонстрували високу виконавську майстерність та оригінальний підхід до виконання номерів.