Участь колективів БК с. Тийглаш в Х. Обласному конкурсі «Сол а фюлемуле»

Дата: 31.05.2024 15:35

25 –го травня 2024-го року танцювальні колективи будинку культури села Тийглаш взяли участь в Х. Обласному конкурсі «Сол а фюлемуле», який традиційно був проведений в місті Берегово. Наші колективи є постійними учасниками та лауреатами цього конкурсу, що свідчить про важливість збереження спадщини та народних традицій для майбутніх поколінь.

Виступи колективів будинку культури і цього року були високо оціненні журі конкуросу:

Танцювальний колектив «Орхідея» виконував народний танець «Тивішхати», за який отримали спеціальну золоту оцінку та здобули IIІ. місце у своїй категорії . Танцювальний колектив «Естерланц» виконував народний танець «Сатмарский» , та у своїй категорії здобули срібну оцінку. Максим Бегела та Габор Чизмар у категорії сольний танець з народним танцем «Калотасегі легенеш» теж здобули срібне місце.