Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з перейменування вулиці Гагаріна села Великі Геївці Сюртівської сільської ради

Дата: 20.06.2024 13:18

Інформаційне повідомлення

Організатор громадського обговоренняВеликогеєвецький старостинський округ Сюртівської сільської ради.

Суб’єкти, що внесли пропозиції з  перейменування вулиці Гагаріна села Великі Геївці Сюртівської сільської ради – Закарпатська обласна військова адміністрація.

Громадське обговорення провести у  формі зборів села  в термін до 01 серпня 2024 року в приміщенні Великогеєвецького старостинського округу Сюртівської сільської ради.

Поштова адреса: 89434 с. Великі Геївці вул. Головна 11, e-mail: v.gejivci@siurtivska-gromada.gov.ua, тел.: +38 067 885 7844.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в приміщенні Великогеєвецького старостинського округу Сюртівської сільської ради за адресою: 89434 с. Великі Геївці вул. Головна 11, e-mail: v.gejivci@siurtivska-gromada.gov.ua, тел.: +38 067 885 7844.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – староста Великогеєвецького старостинського округу Сюртівської сільської ради (Маріанна ГАБОР).

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Сюртівської сільської ради за посиланням: https://siurtivska-gromada.gov.ua/news/.

Сільський голова                                          Арпад ПУШКАР