Біль розриває серце...😢 Трагічна звістка надійшла у Сюртівську громаду... 🕯

Дата: 11.07.2024 15:42

Біль розриває серце...😢

Трагічна звістка надійшла у Сюртівську громаду... ️🕯

З глибоким сумом повідомляємо, що 07 липня 2024 року внаслідок ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Новоандріївка, Запорізької області загинув наш захисник ЯЦКІВ МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ, 03.09.1983 року народження, мешканець села Сюрте.

У Михайла залишилася мама, дружина та двоє дітей, брати Володимир та Віктор.

У понеділок, 15 липня 2024 року, зустрічаємо нашого загиблого Захисника ЯЦКІВ МИХАЙЛА ЮРІЙОВИЧА

Траурний кортеж із тілом загиблого буде рухатись за таким маршрутом:

12:00 - виїзд траурного кортежу з м. Ужгород. Кортеж рухатиметься у селі Сюрте через вулицю Курія, Шандора Петефі (батьківська хата) та Ракоці.

13:00 - початок поховання за адресою с. Сюрте, вул. Ратівецька (Сюртівське кладовище)🕯

Просимо усіх мешканців громади, та усіх хто знав Михайла особисто, провести його в останню дорогу та зустріти Героя живим коридором по маршруту слідування траурного кортежу...

Вічна пам'ять і слава Герою, який захищав Батьківщину та кожного з нас!