Великогеєвецький заклад дошкільної освіти ,,Казковий палац” - Новини

27 Жовтня, 2022 р., 10:11
Із метою вшанування мужності й героїзму захисників  та захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння  зміцненню патріотичного духу у дітей дошкільного віку у закладі дошкільної освіти відбулися заходи, приурочені до Дня захисника та захисниць  України.
25 Жовтня, 2022 р., 10:20
У Великогеєвецькому ЗДО ,,Казковий палац”  відбулося свято осені мета якого: навчити вихованців бачити розмаїття осінньої природи, розкрити красу осінньої природи за допомогою поетичного слова, музики, пісень, художньої творчості дітей, викликати естетичні переживання, захоплення красою природи, розвивати артистичні здібності дітей, їх мовлення, згуртувати  дитячий колектив. З давніх-давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції вихованців садочка, які вони виконали разом зі своїми батьками, організували виставку осінніх дарів та презентували свої роботи. Сценки, пронизані любов’ю до рідного краю, листопадовий феєрверк та веселі пісні, таночки створили справді святкову атмосферу. Свято пройшло у колі дітей та працівників садочку, у барвах осені, з квітами та дарами природи.
20 Грудня, 2021 р., 09:04
16 грудня 2021 року на базі  Великогеєвецького ЗДО відбулося засідання методоб’єднання музкерівників ЗДО, на якому розглядалося питання щодо особливостей навчання дошкільників грі на музичних інструментах.
28 Жовтня, 2021 р., 21:48
Освітні програми, що реалізуються у Великогеєвецькому ЗДО  у 2021-2022 н.р.
27 Жовтня, 2021 р., 00:15
Кадрове забезпечення на 2021-2022 н.р
27 Жовтня, 2021 р., 00:14
Відповідно до розпорядження  Сюртівського сільського голови від 20травня 2021р. № 72/02-18 ,,Про організацію обліку дітей дошкільного віку Сюртівської сільської ТГ у 2021 році” за Великогеєвецьким закладом дошкільної освіти закріплена територія обслуговування: