15 Січня, 2022 р., 19:57
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ “ Про снігові лавини” №47
16 Листопада, 2021 р., 12:09
Установа «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» запрошує Вас долучитися до заходу, який стартує від 17 листопада 2021 року онлайн курс “Академія готельного господарства” на тему: «Антикризова діяльність закладів HoReCa на засадах сталості у постковідний період». Даний онлайн курс реалізовуватиметься у рамках проекту «Забезпечення розвитку сталого туризму в українських Карпатах» Установою «Агенція регіонального розвитку Закарпатської області» за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір у 2017-2018 рр. Даний онлайн курс буде цікавий та корисний для учасників закладів готельно-ресторанного господарства, представників освітніх закладів, студентів відповідного профільного спрямування та інших бажаючих. Тривалість курсу не більше 4 тижнів відповідно до 6 тем модулів. Орієнтовний перелік тем модулів: 1. Сталий туризм. 2. Стратегія роботи закладів HoReCa. 3. Розробка інноваційних продуктів та послуг у постковідний період для закладів HoReCA цільового регіону. 4. Сервісна діяльність закладів. 5. Антикризовий менеджмент. 6. Тренди та кращі практики у роботі закладів HoReCa. Учасники, які успішно завершать онлайн курс отримають електронні сертифікати.
03 Листопада, 2021 р., 15:54
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
24 Жовтня, 2021 р., 17:10
 У центрах вакцинації населення міста Ужгород змінено графік роботи. У будні з 9.00 до 19.00 год. жителі району можуть зробити щеплення у приміщенні Закарпатської обласної ради (атріум) пл. Народна, 4 . У вихідні з 9.00 до 16.00 год. у приміщенні Закарпатської обласної ради (атріум) пл. Народна, 4 та ТЦ «Епіцентр», вул. Бабяка, 48.   Запрошуємо прийти до центрів та захистити себе та своїх рідних від гострої коронавірусної хвороби COVID-19 шляхом здійснення вакцинації.
28 Вересня, 2021 р., 14:16
ОГОЛОШЕННЯ!!!