16 Серпня, 2022 р., 11:56
Якщо в наслідок військової агресії російської федерації від Державної служби надзвичайних ситуацій України надійшов сигнал «Повітряна тривога», тож за цим сигналом просимо мешканців нашої громади вжити додаткових заходів стосовно тимчасового припинення роботи підприємств, установ, організацій з масовим перебуванням людей під час сигналу «Повітряна тривога».
29 Червня, 2022 р., 11:14
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» попереджає ! ! !
29 Червня, 2022 р., 11:12
ТОВ «АВЕ Ужгород» надає послуги з вивезення побутових відходів на території Сюртівської територіальної громади.
29 Червня, 2022 р., 10:42
Україна бореться. Україна вірить у ЗСУ і чекає на повернення живими і здоровими усіх, хто захищає незалежність і саме існування країни і нації.
22 Червня, 2022 р., 15:26
22 червня 2022 року рамках проєкту "Програма прискорення приватних інвестицій в сільське  господарство" представниками Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  буде проводитися прийом громадян у приміщенні Ратівецького старостинського округу № 2.
07 Червня, 2022 р., 13:29
Інформуємо, що згідно повідомлення ТОВ «Агро-Свобода» Берегівського  району в період з  6 по 12 червня  2022 року поля товариства розташовані на території  Сюртівської СТГ буде оброблено гербіцидами  Клод, Бентазон, Гліфосат та Містраль.
30 Травня, 2022 р., 16:51
Інформуємо, що згідно повідомлення ТОВ «Агро-Лучки» Мукачівського  району в період з  29 травня по 8 червня  2022 року поля товариства розташовані на території  Сюртівської СТГ , а саме  Великогеєвецького масиву буде оброблено гербіцидами.
30 Травня, 2022 р., 16:47
Інформуємо, що згідно повідомлення ТОВ «Агро-Свобода» Берегівського  району в період з 30 травня по 6 червня  2022 року поля товариства розташовані на території Сюртівської СТГ буде оброблено гербіцидами Клод, Бентазон, Гліфосат та Містраль.