07 Лютого, 2022 р., 10:32
З А Я В А ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ
21 Грудня, 2021 р., 13:55
A Betlehemi láng története a 11. századig nyúlik vissza, mikor II. Orbán pápa felhívására az olaszországi Firenzéb?l fiatal lovagok csoportja csatlakozva a keresztes hadjárathoz Jeruzsálembe ment. Azzal a céllal, hogy a reményt jelképez? békelángot elhozzák városuk lakosainak. Visszatérésüket a pápa már nem élte meg, a lovagok ugyanis három évvel kés?bb, 1099-ben épp karácsony el?tt érkeztek csak vissza Firenzébe, az út viszontagságaitól megtörve. A békelángot a helyi katedrálisban helyezték el, az emberek innen vitték tovább saját otthonaikba. Ez volt a középkor els? és utolsó békelángja, amelyet egyenesen Krisztus szül?helyér?l hoztak.
11 Грудня, 2021 р., 11:38
Традиційно щороку з 1 по 10 грудня, з метою з метою розвитку творчих здібностей, творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, виявлення талановитої учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, та формування в учнів дбайливого ставлення до природи  проводяться Всеукраїнські  конкурси-виставки ,,Новорічна композиція” та ,,Український сувенір”. Цього року у  Конкурсах взяли участь учні всіх закладів загальної середньої освіти Сюртівської сільської ТГ: Паладь-Комарівецької гімназії, Малогеєвецького ліцею ім.Ф.Егрі, Сюртівського ліцею, Великогеєвецької гімназії, Ратівецької гімназії, Галоцької ПШ, Часлівецької ПШ. Учасники Конкурсів подали гарні, майстерно виконані 4 роботи на конкурс „Український сувенір” та 42 роботи на конкурс „Новорічна композиція” за номінаціями ,,Cтилізована ялинка”, ,,Новорічна композиція”, ,,Новорічний вінок”, ,,Сюжетна  композиція”, ,,Новорічний колаж чи картина”, ,,Новорічний  подарунок” . Кращі з  експонатів було передано на обласну виставку в Закарпатський обласний еколого – натуралістичний центр учнівської молоді.
27 Жовтня, 2021 р., 00:18
Чемпіонат з шахів.